Fotoğraf Etkinlik Gezi / Deneyim

Dünya Çapında Fotoğraf Yürüyüşü 2017 Antalya

2017 Scott Kelby Dünya Çapında Fotoğraf Yürüyüşüne 7 Ekim Cumartesi günü yüzlerce şehirle birlikte Antalya da katıldı.

Bu yıl onuncu kez gerçekleştirilen Dünya Çapında Scott Kelby Fotoğraf Yürüyüşüne bine yakın şehirde 20 binden fazla fotoğraf sever katıldı. 7 Ekim 2017 Cumartesi günü etkinliğe Antalya’da katılan fotoğraf severlerle birlikte keyifli dakikalar geçirdik. Sözkonusu uluslararası fotoğraf etkinliğine Antalya son 6 yıldan beri aralıksız katılıyor.

Fotoğraf Düzenlemenin 20 Temel Adımı Email Kursu

Toplu fotoğraf çekimiyle başlayan yürüyüşümüz Konyaaltı sahilinin dağlarla bütünleşen benzersiz manzarası önünde yaptığımız çekimlerle devam etti.

Gülümseyen yüzler

Fotoğraf yürüyüşleri, uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla buluşmak ve sizinle aynı şehrin havasını soluyan yeni fotoğraf severlerle tanışmak için eşsiz bir fırsat. Dünya çapında fotoğraf yürüyüşlerinin her sene öne çıkan yönlerinden biri de, dünyanın dört bir yanından paylaşılan grup fotoğrafları. Aynı gün içinde yerkürenin farklı noktalarında sizin gibi bir araya gelen tüm o gülümseyen yüzleri görmek işin en keyif veren yanlarından biri. Ayrıca, Dünyanın bir ucundaki fotoğraf severler ile iletişime geçip günün heyecanını birlikte yaşayabiliyorsunuz. İşte o günkü Instagram paylaşımım.

Hello from #WWPW2017 in beautiful #Antalya

Baki Karaçay Photography (@bakikaracay)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yedi kıtada, farklı coğrafyalardan bu yılki etkinliğe katılan fotoğraf tutkunlarının paylaşımlarını #WWPW2017 etiketi ile Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Yarışmalar ve ödüller

Etkinlik resmi sayfamızdaki bilgilendirme doğrultusunda önceden kaydını yapan katılımcılar, 15 Ekim Pazar gününe kadar gönderecekleri birer fotoğraf ile etkinliğin ödüllü yarışmalarına katılabilecekler.

Yarışmalar ve ödüller hakkında bilgi için buraya tıklayın.

Yarışmalara fotoğrafınızı göndermek için buraya tıklayın.

—Facebook etkinlik sayfamızda düzenlediğim ankete katılmak için buraya tıklayın.

Yeniden görüşünceye dek…

Fotoğraf çekmeye devam edin!

Paylaşmak önemsemektir.

Yazar Hakkında

Baki Karaçay

20 yılı aşkın süre profesyonel tecrübe sahibi Mühendis, Yönetici ve Eğitmen. Halen çokuluslu AB projelerinde Koordinatörlük ve Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) Eğitmenliği görevlerini yürütüyor. Blogunda fotoğrafçılık, web, kayak ve bağlama dersleri veriyor. Ödüllü fotoğrafları ve yayınlanmış yazıları var.

1 Yorum

  • Fotoğraf yürüyüşüne katılmayı çok istedim bu yıl olmadı, farklı etkinliklerde karşılaşmayı umud ediyorum. Fotoğraf ve müzik adına yaptığınız bütün çalışmalar için sizi gıptayla anıyorum