Kaydol

Yapmanız gereken tek şey kursa kaydolmak.

Oku, Öğren

Kurs materyalleri doğrudan emailinize gelsin.

Uygula, Başar

Hedeflerinize kısa sürede ulaşın.

 


Kişisel Web Sitesi / Blog Başlat

 


ÜCRETSİZ Email Kursu

Türkiye’de bir ilk!

Dijital Dünyada Yerinizi Alın

"Web Sitesi / Blog Başlatma", sıfırdan başlayarak on numara bir web sitesi sahibi olmanıza ve daha sonra istediğiniz gibi yönetebilmenize yardımcı olacak yedi günlük bir email kursudur. Kursa kaydınızı tamamlamanızdan itibaren dijital dünyayı daha yakından tanımanıza, web sitenizi / blogunuzu oluşturmanıza ve sonrasında sitenizi yönetebilmenize yönelik doğrudan emailinize gelmeye başlayacak. İhtiyacınız olan bilgileri tamamen kendi hızınızda, adım adım ilerleyerek öğrenecek ve kazandığınız becerileri kolaylıkla geliştirebileceksiniz.

İster yeni başlayan olun, isterse deneyim sahibi, bu kurs, tamamen kendi kontrolünüzde, hayranlık uyandıran bir web sitesine kısa sürede sahip olmanıza ve onu istediğiniz gibi geliştirebilmenize yardımcı olacak.

Çağdaş dünya standartlarındaki bu öğrenme fırsatını kaçırmayın, geç kalmadan dijital dünyada yerinizi alın ve sizin de çevrenizle gururla paylaşacağınız bir web siteniz / blogunuz olsun.

Öğrenmesi kolay, uygulaması kolay, sonuçları harika ve sahip olmak bedava.

 

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Ücretsiz Kurs Hakkında

Süre: 7 gün

Yer: Her nerede iseniz, nerede isterseniz

Düzey: Başlangıç, Orta

Konu: Web Sitesi / Blog Başlatma

Yöntem: KİKY (Kendi İşini Kendin Yap)

Kimler için uygun?
"Bir İnternet sitesi sahibi olmak istiyorum, ancak bilgisayarcı değilim, kodlama bilmiyorum, binlerce lira harcayacak bütçem de yok; nasıl yaparım, nereden başlarım?" diyen herkes.

Nasıl çalışır?
Kursa kaydolduğunuzda dersler doğrudan emailinize gelmeye başlar. Dersleri okuyarak öğrenir, öğrendiklerinizi uygulayarak kısa sürede hedeflerinize ulaşırsınız.

Kaynak: Yazarın araştırma ve deneyimlerinden çıkardığı dersler.

Sizden beklenen: Öğrendiklerinizi uygulamaya koymak!

Sonrası: Bu kursla başlatacağınız sitenin içeriğini yönetebilmenize yardımcı olacak "Web Sitesi / Blog Düzenlemenin 10 Temel Adımı" isimli yeni kurs hazırlama çalışmaları devam ediyor.