Web / Bilgisayar

Bu Şansı Yakalayın: Siz Sadece Hosting Hizmetini Satın Alın, Alan Adınız ve WordPress Kurulumu Hediye

Kimseye ihtiyaç duymadan adım adım ilerleyerek 15 dakikada kişisel blogunuzu en kolay şekilde nasıl başlatabileceğinizi öğrenin.

2 milyon kullanıcıya ev sahipliği yapan Dünyanın 1 numaralı web hosting firmasında aylık sadece 2,95 Dolara (yaklaşık 8,75 TL) sizin de hemen profesyonel görünümlü bir web siteniz olsun. Size özel alan adınız ve sitenize WordPress kurulumu bu fiyata dahil. Beğenmezseniz, 30 gün içinde para iadesi garantisiyle. Ancak bu süper indirim fırsatı yalnızca 48 saat süreyle geçerli.

48 SAAT SÜRELİ SÜPER İNDİRİM! BU FİYATI KARŞILAŞTIRIN!

Dünyanın 1 numaralı hosting firması BlueHost tarafından bakikaracay.com ziyaretçilerine tanınan 48 saatlik süper indirim fırsatı: 26 Eylül Pazartesi ve 27 Eylül Salı günleri web hosting hizmetini 12, 24, veya 36 ay boyunca aylık 2,95 $ (yaklaşık 8, 75 TL/ay) indirimli fiyata satın alabileceksiniz. Alan adınız ve bir tıkla WordPress kurulumu hediye. Bu fırsattan yararlanabilmek için 48 saatlik indirim süresi içinde buraya tıklayarak Bluehost hizmetine erişmeniz yeterli. Süre, Türkiye saatiyle 26 Eylül Pazartesi sabahı 9.00’da başlayıp, 27 Eylül Salı sabahı 08.59’da sona erer.

Bir katkı da benden

Gelişim için birbirimizden öğrenmeye ihtiyacımız var. Sizin de insanlarla paylaşmak istediğiniz bir şeyleriniz varsa, bu isteğinizi günümüzde en kolay ve hızlı gerçeğe dönüştürebileceğiniz alan İnternet. İnternet’te yerinizi almanın en etkin yolu ise kişisel bir web sitesi/blog kurmak. WordPress, özellikle fotoğraf gibi tutkuları olanlar için kendilerini ve tarzlarını en güçlü şekilde ifade edebilecekleri, ayrıca çalışmalarını arzuladıkları gibi sergileyebilecekleri dünyanın en önde gelen online platformlarını sunuyor.

Artık bir web siteniz olsun istiyorsanız, bu girişiminizi tatlandırmak için bir katkı da benden: Siz sadece ücretsiz alan adınız yanında buraya tıklayarak hosting hizmetini satın alın, sitenize WordPress platformunu kurup ilk yazınızı tüm dünyaya yayınlamak benden olsun.

Nelere sahip olacaksınız?

WordPress tarafından resmen önerilen tek hosting servisi Bluehost, yaklaşık 10 yıldır ve bu hizmeti dünyanın 1 numaralı sağlayıcısı olarak yürütmektedir. Birçok avantajından dolayı size de Bluehost’u tavsiye ediyorum.

Bu fırsattan yararlanmak için 12, 24 veya 36 yıllık planlardan birini seçebilirsiniz. Buna göre ödemeyi bir defada yaparak aşağıdaki hizmetlerin tümüne istediğiniz süre boyunca sahip olacaksınız. Başka sürpriz bir ücret yok.

 • Size Özel Alan Adı
 • 50 GB Hosting Alanı
 • Sınırsız Bant Genişliği
 • 5 adet E-Posta Hesabı
 • WordPress Kurulumu
 • 30 Gün İçinde Para İade Garantisi
 • 7/24 İngilizce Destek
 • Gelişmiş Teknolojiye Sahip Hosting Altyapısı
 • %99,9 Uptime Garantisi
 • Mobil Cihazlarda Kusursuz Görünüm
 • Google Dostu Altyapı
 • ABD Tabanlı Sunucular

Siz sadece hosting hizmetini satın alın

Buraya tıklayarak ulaşacağınız yazıda verdiğim ayrıntılı açıklamalar ışığında WordPress ile kişisel web sitenizi/blogunuzu kimseye ihtiyaç duymadan adım adım kendiniz de kolaylıkla başlatabilirsiniz. Web sitenizi profesyonel bir görünümle yayımlayıncaya dek yapılması gereken 4 işlem var:

A- Hosting hesabınızın oluşturulması
B- WordPress kurulumu
C- Yazılarınızın oluşturulması
D- Sitenize profesyonel görünüm verilmesi

Ancak eğer yardıma ihtiyacınız olursa, bu girişiminize bir katkı da ben veriyor ve şimdi sizin için sürpriz bir taahhütte bulunuyorum: Siz sadece ücretsiz alan adınızla birlikte hosting hizmetini buraya tıklayarak satın alın, sitenize WordPress platformunu kurup ilk yazınızı tüm dünyaya yayınlamak benden olsun. Sonrasında Türkçe WordPress platformu üzerinden sitenizi kendiniz yönetebileceksiniz.

5 kolay adımda web siteniz hazır

Bunun için sizin yapmanız gerekenleri sözkonusu yazıda “A- Hosting hesabınızın oluşturulması” başlığı altında görseller eşliğinde 5 adımda açıkladım. Buraya tıklayarak okuyabileceğiniz bu 5 kolay adım şunlar:

1. adım: Planınızı seçin
2. adım: Alan adınızı belirleyin
3. adım: Kişisel bilgilerinizi girin
4. adım: Fatura bilgilerinizi girin
5. adım: Bluehost hesabı şifrenizi belirleyin

Eğer siz bu adımları takip ederek Bluehost hosting hesabınızı oluşturur ve giriş için belirleyeceğiniz geçici bir şifreyi bana iletirseniz, “B- WordPress kurulumu, C- Yazıların Oluşturulması, D- Sitenize profesyonel görünüm verilmesi” işlemlerini sizin için yapıp, profesyonel web sitenizin tüm dünyada aktif hale gelmesini sağlayabilirim.

Web sitenizi kendiniz kolayca yönetin

Daha sonra, emailinize göndereceğim WordPress Kullanım Rehberi sayesinde web sitenizde istediğiniz zaman her türlü ilave ve değişikliği kendiniz kolayca yapabileceksiniz. Sayısız ücretsiz WordPress temasından istediğinizi seçip sitenize yeni görünümler verebileceksiniz. Böylece web sitenizi Türkçe platform üzerinden kendiniz kolayca yönetmeyi de öğrenmiş olacaksınız. Hatta ve hatta, istediğiniz zaman alan adınızı başka bir hosting firmasına transfer edebilirsiniz.

İsterseniz buraya tıklayarak kimseye ihtiyaç duymadan adım adım ilerleyerek 15 dakikada kişisel blogunuzu en kolay şekilde kendiniz de başlatabilirsiniz.

İstediğiniz alan adını başkalarına kaptırmayın

Aşağıdaki kutucuğa almak istediğiniz alan adını (Örneğin, adınızsoyadınız) yazarak daha önce satın alınıp alınmadığını kontrol edebilirsiniz.

Günün birinde bir web siteniz olsun istiyorsanız, bu süper fırsatı kaçırmayın! Geç kalmadan İnternet dünyasında hemen yerinizi alın!

Bu bilgilerden Facebook, Twitter, Google+ ve LinkedIn gibi sosyal medya çevrelerinizi de haberdar etmek isterseniz, lütfen aşağıdaki renkli ikonlara tıklayarak beğenin, paylaşın ve yorumlayın.

Paylaşmak önemsemektir.

Yazar Hakkında

Baki Karaçay

20 yılı aşkın süre profesyonel tecrübe sahibi Mühendis, Yönetici ve Eğitmen. Halen çokuluslu AB projelerinde Koordinatörlük ve Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) Eğitmenliği görevlerini yürütüyor. Blogunda fotoğrafçılık, web, kayak ve bağlama dersleri veriyor. Ödüllü fotoğrafları ve yayınlanmış yazıları var.