Web / Bilgisayar

Ayda Yalnızca 2,95 Dolara (8,79 TL) Profesyonel WordPress Blogunuzu Başlatma Fırsatı —Yalnızca 9 Ağustos Günü Geçerli

Eğer siz de kendi online platformunuzu başlatmayı düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı.

Blogumu başlattıktan hemen sonra sizlerin de böyle bir WordPress blog başlatmanıza yardımcı olacak bir sayfa hazırlamış ve paylaşmıştım. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sözkonusu sayfada blogunuzu 15 dakikada adım adım kolayca nasıl kurabileceğinizi görseller eşliğinde anlatıyorum. Şimdiye dek birçok kişi bu sayfadan yararlanarak kişisel blogunu başlattı.  Eğer siz de kendi online platformunuzu başlatmayı düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı. Neden mi?

9 Ağustos 2016 tarihinde bu sayfadan yapacağınız girişlerde ayda yalnızca  2,95 Dolara (8,79 TL) profesyonel WordPress blogunuzu kurabilirsiniz. Bizzat WordPress tarafından önerilen dünyanın bir numaralı barındırma firması Bluehostbugüne kadarki en düşük fiyatıyla bir yıllık barındırma hizmeti sunuyor —ancak bu fırsat yalnızca bakikaracay.com aracılığıyla yapılacak girişlere özel. Söz konusu fırsattan yararlanmak için 9 Ağustos günü buraya tıklayarak giriş yapmanız yeterli.

Süre, Türkiye saatiyle 9 Ağustos Salı sabahı 9.00’da başlayıp, 10 Ağustos Çarşamba sabahı 08.59’da sona erer.

Not: Halen bir blogunuz varsa bile gelecekte kullanmak üzere bu fırsatı değerlendirmeye değer. Alacağınız yeni alan adı için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Sürpriz başka ödemeler yok. Hepsinden öte, eğer beğenmezseniz Bluehost paranızı 30 gün içerisinde koşulsuz iade ediyor, dolayısıyla vazgeçtiğinizde hiç bir kaybınız olmuyor!

Bu fırsattan yararlanarak kendinizin kolayca yöneteceği profesyonel bir blogunuz olsun, neden istersiniz? İşte nedenleri:

  • Kendi seçeceğiniz özel alan adınızı kullanabilirsiniz
  • Sınırsız alan ve email adresine sahip olursunuz
  • Bir tıkla WordPress’i kurabilir, birçok ücretsiz tema arasından seçim yapabilir, istediğiniz eklentileri kullanabilirsiniz
  • Reklam yayınlayarak kazanç elde edebilirsiniz
  • Bir web mağazası oluşturabilirsiniz
  • Kendi sunucunuza sahip olabilir ve kendiniz kontrol edebilirsiniz

Sonuncusunun önemini küçümsememek gerekir. Başka birinden kiraladığınız arazi üzerine kendi evinizi yapmazsınız; o halde neden bir başkasının platformu üzerine kendi blogunuzu kurasınız? Blogger, Squarespace, Medium ve hatta WordPress.com’u bir yana koyun, kendi platformunuz olsun ve kendiniz kontrol edin.

Üstelik sizin için hazırladığım sayfadan yararlanarak 15 dakika gibi kısa bir sürede web dünyasında kendi yerinizi alabilirsiniz.

Başlamak için şimdi buraya tıklayın. Eğer hazırladığım rehberi adım adım takip ederek blogunuzu başlatmak isterseniz, buraya tıklayın.

Bu fırsattan Facebook, Twitter, Google+ ve LinkedIn gibi sosyal medya çevrelerinizi de haberdar etmek isterseniz, lütfen aşağıdaki renkli ikonlara tıklayarak beğenin, paylaşın ve yorumlayın.

Paylaşmak önemsemektir.

Yazar Hakkında

Baki Karaçay

20 yılı aşkın süre profesyonel tecrübe sahibi Mühendis, Yönetici ve Eğitmen. Halen çokuluslu AB projelerinde Koordinatörlük ve Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) Eğitmenliği görevlerini yürütüyor. Blogunda fotoğrafçılık, web, kayak ve bağlama dersleri veriyor. Ödüllü fotoğrafları ve yayınlanmış yazıları var.