Web / Bilgisayar

Ayda Yalnızca 2,95 Dolara (8,75 TL) Alan Adı + Hosting + WordPress Kurulumu —Yalnızca 26-27 Eylül’de Geçerli

Eğer siz de kendi online platformunuzu başlatmayı düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı.

Bu web sitesini başlattıktan hemen sonra sizlerin de böyle bir WordPress blog/web sitesi başlatmanıza yardımcı olacak bir yazı hazırlamış ve paylaşmıştım. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz yazıda blogunuzu 15 dakikada adım adım kolayca nasıl kurabileceğinizi görseller eşliğinde anlatıyorum. Şimdiye dek birçok kişi bu bilgilerden yararlanarak kişisel web sitesini başlattı. Eğer siz de kendi online platformunuzu başlatmayı düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı.

48 SAAT SÜRELİ SÜPER İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

WordPress tarafından önerilen tek ve dünyanın bir numaralı hosting (barındırma) firması Bluehost tarafından bakikaracay.com ziyaretçilerine tanınan 48 saatlik süper indirim fırsatı: 26 Eylül Pazartesi ve 27 Eylül Salı günleri web hosting hizmetini 12, 24, veya 36 ay boyunca aylık 2,95 $ (8, 75 TL/ay) indirimli fiyata satın alabileceksiniz —yeni bir alan adı ve bir tıkla WordPress kurulumu bu fiyata dahil. Bu fırsattan yararlanabilmek için 48 saatlik indirim süresi içinde buraya tıklayarak Bluehost hizmetine erişmeniz yeterli. Süre, Türkiye saatiyle 26 Eylül Pazartesi sabahı 9.00’da başlayıp, 27 Eylül Salı sabahı 08.59’da sona erer.

Dikkat! Bu fırsat yalnızca bakikaracay.com aracılığıyla yapılacak girişlere özel. Söz konusu fırsattan yararlanmak için indirim günlerinde buraya tıklayarak giriş yapmanız yeterli.

Halen bir web siteniz/blogunuz varsa bile gelecekte kullanmak üzere bu fırsatı değerlendirmeye değer. Alacağınız yeni alan adı için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Sürpriz başka ödemeler yok. Hepsinden öte, eğer beğenmezseniz Bluehost paranızı 30 gün içerisinde koşulsuz iade ediyor, dolayısıyla vazgeçtiğinizde hiç bir kaybınız olmuyor!

Bir katkı da benden

Gelişim için birbirimizden öğrenmeye ihtiyacımız var. Sizin de insanlarla paylaşmak istediğiniz bir şeyleriniz varsa, bu isteğinizi günümüzde en kolay ve hızlı gerçeğe dönüştürebileceğiniz alan İnternet. İnternet’te yerinizi almanın en etkin yolu ise kişisel bir web sitesi/blog kurmak. WordPress, özellikle fotoğraf gibi tutkuları olanlar için kendilerini ve tarzlarını en güçlü şekilde ifade edebilecekleri, ayrıca çalışmalarını arzuladıkları gibi sergileyebilecekleri dünyanın en önde gelen online platformlarını sunuyor.

Artık bir web siteniz olsun istiyorsanız, bu girişiminizi tatlandırmak için bir katkı da benden: Siz sadece ücretsiz alan adınız yanında buraya tıklayarak hosting hizmetini satın alın, SİTENİZE WORDPRESS PLATFORMUNU KURUP İLK YAZINIZI TÜM DÜNYAYA YAYINLAMAK BENDEN OLSUN.

Profesyonel bir sitenin size sağlayacağı ayrıcalıklar

Bu fırsatla başlatabileceğiniz ve kimseye ihtiyaç duymadan yönetebileceğiniz profesyonel bir sitenin size sağlayacağı ayrıcalıklardan bazıları şunlar:

  • Kendi seçeceğiniz özel alan adınızı kullanabilirsiniz
  • Sınırsız alan ve email adresine sahip olursunuz
  • Bir tıkla WordPress’i kurabilir, istediğiniz eklentileri kullanabilirsiniz
  • Sayısız ücretsiz ve ücretli tema arasından seçim yapabilir, sitenize istediğiniz görünümü verebilirsiniz
  • Reklam yayınlayarak kazanç elde edebilirsiniz
  • Bir web mağazası oluşturabilirsiniz
  • Kendi sunucunuza sahip olabilir ve kendiniz kontrol edebilirsiniz

Sonuncusunun önemini küçümsememek gerekir. Başka birinden kiraladığınız arazi üzerine kendi evinizi yapmazsınız; o halde neden bir başkasının platformu üzerine kendi blogunuzu kurasınız? Blogger, Squarespace, Medium ve hatta WordPress.com’u bir yana koyun, kendi platformunuz olsun, istediğiniz seçimleri yapın ve ömür boyu kendiniz kontrol edin.

Ertelemeyin, hemen başlatın!

Hayallerinizi ertelemeyin, ihtiyacınız olan şey —en ucuz fiyata, en yüksek kaliteyle— ayağınıza gelmiş durumda. Üstelik sizin için hazırladığım sayfadan yararlanarak 15 dakika gibi kısa bir sürede web dünyasında birinci kalite bir siteyle kendi yerinizi alabilirsiniz.

Başlamak için şimdi buraya tıklayın. Eğer hazırladığım rehberi adım adım takip ederek blogunuzu başlatmak isterseniz, buraya tıklayın.

Bu fırsattan Facebook, Twitter, Google+ ve LinkedIn gibi sosyal medya çevrelerinizi de haberdar etmek isterseniz, lütfen aşağıdaki renkli ikonlara tıklayarak beğenin, paylaşın ve yorumlayın.

Paylaşmak önemsemektir.

Yazar Hakkında

Baki Karaçay

20 yılı aşkın süre profesyonel tecrübe sahibi Mühendis, Yönetici ve Eğitmen. Halen çokuluslu AB projelerinde Koordinatörlük ve Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) Eğitmenliği görevlerini yürütüyor. Blogunda fotoğrafçılık, web, kayak ve bağlama dersleri veriyor. Ödüllü fotoğrafları ve yayınlanmış yazıları var.