Blog Kayak / Doğa

Saklıkent ve Palandöken Kayak Merkezleri İçin Günlük, Haftalık Hava Durumu Tahmini

İnternet’teki en güvenilir kaynaktan Saklıkent ve Palandöken kayak merkezlerinin 5 günlük hava ve kar yağışı tahminlerini görün.

Dünyadaki kayak merkezlerinin hava durumlarını gösteren İnternet’teki en güvenilir kaynak olan Snow-Forecast.com’dan artık seçtiğimiz kayak merkezleri için tahminleri web sitemize yerleştirebiliyoruz. Bu sayfadan Saklıkent ve Palandöken kayak merkezlerinin 5 günlük hava durumunu takip edebilirsiniz. Siteye giderek diğer kayak merkezleri için de günlük, haftalık tahminleri görebilirsiniz.

Saklıkent için 5 günlük hava durumu

Palandöken için 5 günlük hava durumu

Bol karlı ve güneşli günleriniz olsun.

Görüşmek üzere.

Bu bilgilerden Facebook, Twitter, G+ gibi sosyal medya çevrelerinizi de haberdar etmek isterseniz, lütfen aşağıdaki renkli ikonlara tıklayarak beğenin, paylaşın ve yorumlayın!

Yazar hakkında

Baki Karaçay

20 yılı aşkın süre profesyonel tecrübe sahibi Mühendis ve Kamu Yönetimi Uzmanı. Halen Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu'nda Koordinatörlük görevini yürütüyor. Çokuluslu AB Projeleri yanısıra Proje Döngüsü Yönetimi Eğitmenliği yapıyor. Gönüllü olarak Fotoğrafçılık ve Kayak dersleri veriyor, bağlama çalıyor. Ödüllü fotoğrafları ve yayınlanmış yazıları var.

Yorumunuzu Ekleyebilirsiniz