Kayakçılara İyi Haber

Önceki yıllarda gönlümüz pek razı olmasa da sonuçta Aralık ayını Antalya’da kayak sezonunu açmadan geçirmeye razı oluyorduk. Bu yıl ise neredeyse Ocak da geçti geçecek, henüz sezonu açamadık. Global ısınma diye yorumluyor çoğunluk. Tam da bunu düşünürken snow-forecast’ten kayakçılara müjde gibi gelen bir mail içimizi rahatlattı. Aşağıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere birkaç gün içinde Bakırlı Tepe’ye yarım metreden fazla kar geliyor. Pazar şiddetli tipi var.  Ardından hava Çarşamba ve Perşembe açacak.

Bu arada bir not: Bu sayfadan video çekimleriyle kayak dersleri paylaşmayı planlıyorum. Umarım haftaya gideceğim pistlerden video görüntüleriyle dönerim ve 2016 bu planlarımı başlattığım yıl olur.

snowforecast20160116
18 ve 19 Ocak 2016 günleri kar yağışı durumu

Görüşmek üzere.

Bu bilgilerden Facebook, Twitter, G+ gibi sosyal medya çevrelerinizi de haberdar etmek isterseniz, lütfen aşağıdaki renkli ikonlara tıklayarak beğenin, paylaşın ve yorumlayın! Ayrıca e-posta adresinizi yazarak ücretsiz aboneliğe kaydınızı yapmaktan çekinmeyin; bilgileriniz güvence altındadır, kesinlikle paylaşılmamaktadır. Desteğiniz için teşekkürler.

Takip edin

Baki Karaçay

20 yılı aşkın süre profesyonel tecrübe sahibi Mühendis ve Kamu Yönetimi Uzmanı. Halen AB Projeleri Koordinatörü ve Proje Döngüsü Yönetimi Eğitmeni görevlerini yürütüyor. Fotoğraf çekmeye üniversite yıllarında, dijital fotoğrafa ise yoğun olarak 2011'de başladı. ANFAD Temel Fotografi Eğitimlerinde Çekim Teknikleri ve Kompozisyon dersleri veriyor.
Takip edin