Antalya Küresel Fotoğraf Yürüyüşünden Nefes Kesen Görüntüler | BakiKaracay.com

Antalya Küresel Fotoğraf Yürüyüşünden Nefes Kesen Görüntüler

7 kıtada binlerce fotoğraf severle birlikte 17 Eylül 2016 Cumartesi günü Antalya’da keyifli bir Fotoğraf Yürüyüşü gerçekleştirdik. 500px.com organizasyonunda ve Red Bull Photography sponsorluğunda düzenlenen küresel yürüyüşün bu yılki teması “Aksiyon ve Macera” olarak belirlenmişti. Temaya uygun olarak yürüyüşte, nefes kesen gösterileriyle Türkiye Ritmik Jimnastik Şampiyonumuz Selin Kılavuz ve Sara Staykova gönüllü modellik yaparak Antalyalı fotoğraf severlere unutmayacakları bir gün yaşattılar. Karaalioğlu Parkında toplu fotoğraf çekimiyle başlayan ve yaklaşık 3 saat süren etkinlik, programa uygun şekilde Kaleiçi Yat Limanında son buldu. Katılımcılar, bu özel günde yakaladıkları kareleri 500px.com web sitesinde ve sosyal medyada paylaşarak Antalya’nın uluslararası platformlarda fotoğraf yoluyla tanınmasına eşsiz bir katkı sağladılar. Antalya ile birlikte dünyanın yüzlerce farklı noktasında etkinliğe katılan fotoğraf tutkunlarının paylaşımlarını #PhotoWalkThisWay etiketi ile Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Ayrıca 500px etkinlik sayfamızdaki bilgilendirme doğrultusunda önceden kaydını yaparak biletini alan katılımcıların gönderdikleri fotoğraflar ile katıldıkları toplam 4 kategoride düzenlenen ödüllü yarışmaların sonuçları merakla bekleniyor.

5 Hundreds From Antalya by Baki Karaçay ✅ on 500px.com
5 Hundreds From Antalya by Baki Karaçay ✅ on 500px.com

1 Ekim Cumartesi gününü not edin

Buradan hemen yakında gerçekleşecek bir başka dünya çapında fotoğraf yürüyüşümüzü tekrar hatırlatmak isterim. 1 Ekim Cumartesi günü Dünya Çapında Scott Kelby Fotoğraf Yürüyüşünün dokuzuncuzu yapılıyor. Antalya’da bu yıl 5. kez gerçekleştireceğimiz sözkonusu Dünya Çapında Fotoğraf Yürüyüşü hakkında bilgi ve ücretsiz kayıt için buraya tıklayın.

Unutulmaz kareler

Etkinlik sırasında çektiğim fotoğrafların birkaçını bu sayfada görebilirsiniz. Etkinliğimize katılan diğer fotoğraf severlerin birbirinden ilginç fotoğraflarını ve etkinlikle ilgili medyada yeralan haber sayfalarını buraya tıklayarak Facebook etkinlik sayfamızdan takip edebilirsiniz. Çok sayıda gönderiyi görmek için tartışmanın tümünü açmayı unutmayın!

Fly by Baki Karaçay ✅ on 500px.com
Fly by Baki Karaçay ✅ on 500px.com

 

Boys by Baki Karaçay ✅ on 500px.com
Boys by Baki Karaçay ✅ on 500px.com

 

On the edge by Baki Karaçay ✅ on 500px.com
On the edge by Baki Karaçay ✅ on 500px.com

 

Salute by Baki Karaçay ✅ on 500px.com
Salute by Baki Karaçay ✅ on 500px.com

 

Gymnast by Baki Karaçay ✅ on 500px.com
Gymnast by Baki Karaçay ✅ on 500px.com

Daha fazlası için buraya tıklayarak 500px sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

Yeniden görüşünceye dek… Fotoğraf çekmeye devam edin!

Etkinliklerle ilgili duyuru ve paylaşımlarıma tüm sosyal medya kanallarından “bakikaracay” yazarak ulaşabilirsiniz.

Takip edin

Baki Karaçay

20 yılı aşkın süre profesyonel tecrübe sahibi Mühendis ve Kamu Yönetimi Uzmanı. Halen Antalya Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu'nda Koordinatörlük görevini yürütüyor. Avrupa Birliği Projeleri yanısıra Proje Döngüsü Yönetimi Eğitmenliği yapıyor. Gönüllü olarak Fotoğrafçılık (Çekim Teknikleri ve Kompozisyon) ile Kayak dersleri veriyor, bağlama çalıyor.
Takip edin

Yorumunuzu Ekleyebilirsiniz